türkiye iptv

ULTRA HD YAYIN HİZMETİ

IpTV Server yayınlarımız Ultra HD & 4K çözünürlüktedir. Min 1920x1080px çözünürlük korunmaktadır.

KESİNTİSİZ YAYIN HİZMETİ

Özel ve çoklu Server kullanımımız sayesinde, donma ve kesinti yaşamadan iptv server yayın hizmeti alabilirsiniz.

EN UYGUN IPTV FİYATLARI

En uygun ve sabit fiyat garantisi ile Spor, Sinema, Belgesel, VIP kanal paketleri ile IPTV Server hizmeti.

3 SAAT TEST YAYINI HİZMETİ

IpTv Server Hizmetimize o kadar güveniyoruz ki, denemeniz için 1 günlük test yayını hizmetimizi size sunuyoruz.

SERVİS & DESTEK

Servis ve Teknik Destek garantisi ile WhatsApp, canlı destek, mail üzerinden anlık hizmet.

KOLAY & HIZLI KURULUM

Ödemenizi yaptıktan hemen sonra, IpTV Server hizmetiniz aktif edilir. Uyumlu cihazlarınız ile anında izlemeye başlayabilirsiniz.

 İstanbul İptv Nasıl Yüklenir ?

iPhone Veya Android Üzerinden GSE SMART IPTV PRO Uygulamasını İndiriniz. Ardından Telefonuza veya Tabletinize Kurunuz.

Ardından Sol Üst Kısımda Bulunan Menüye Tıklayın.Uzaktan Oynatma Listesi Yazan Yere Giriniz.

İlk Yere Herhangi Bir İsim Yazın. Biz Oraya ( IPTV ) Yazdık. Onun Hemen Altına Sizlere Vereceğimiz Linki Ekleyiniz.

Kanalları Yüklendiğinde Ön Sayfada Tüm Kanal Listesi Olan Kısmına Tıklayın
Kanallar Karşınıza Çıkacaktır.

İptv Nedir ?

Günümüz teknoloji çağında , teknoloji öyle hızlandı ki artık yetişemez hale geldim , ben evimde daha hala analog uydudan yeni kablotv geçiş yaptım ama teknolojinin gelişmesi ile bir çok imkanı’da yanında getirdi. Dijitürk , d-smart , tivibu gibi bir çok seçenekler ile tv izleme olanağı vardır.

Bu konumuzda iptv hakkında bilgi vermek istiyorum. iptv nedir ? ilk önce bununla ilgili olarak girişi yaparak iptv nasıl kullanılır ? bununla devam edelim.

İnternet kullanımın yaygınlaşması , bağlantı hızlarının genişlemesi , bant genişliği ile iptv oluşumunu’da tetiklemiş oldu. Kısaca internet üzerinden tv izleme imkanı sağlayan teknolojiye iptv denir.

İptv’nin bir çok özelliği’de mevcuttur. kayıt ederek daha sonra izleme özelliği , uygun filmleri ücret ödeyerek izlemek ayrıca iptv server dağıtımı yaparak illegal yayınların da bununla birlikte çoğalmasına sebep oldu.

İptv Nasıl Kullanılır?

iptv üzerinden tv ( televizyon ) izleyebilmek için ilk önce bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir. İnternet bağlantı üzerinden alacağınız sinyalleri tv aktarmak için ise iptv destekli kutular veya iptv destekli uydu alıcı receiver alıcıların olması gerekiyor veya smart tv özellikli televizyonlar .  Bu kutu ve uydu alıcıları wifi veya kablo bağlantı yani ethernet kablo destekli olmasına dikkat ediniz. Piyasa’da Bulunan ip tv box kutuları mevcuttur.

iptv box kutu

Ayrıca internet ile bağlantı yapabildiğiniz bu kutular ile sosyal ağlar , facebook , youtube gibi sosyal hesaplarınızda gezebilirsiniz.

İptv destekli uydu alıcıları ve iptv destekli modemlerde günümüzde yerini almaktadır. iptc destekli uydu alıcıları kablolu yani ethernet destekli veya kablosuz ağ bağlantılı yani wifi destekli modelleri bulunmaktadır. size uygun olan kutu veya alıcıları seçebilirsiniz.

İp Tv Nasıl Kurulur ?

Kutu üzerinde bulunan hdmi kablolar ile tv bağlantısını yapıyoruz bu kabloları genelde altın uçlu kablo olarak hediye bile veriyorlar altın uçlu olmasının nedeni , sinyal bağlantılarını daha hızlı iletmesidir. Kutu ile bağlantıları yaptık’dan sonra internet bağlantısını’da takıyoruz.

iptv server yayını yapan firma veya kişiler ile anlaşarak size kanal listesinin olduğu bir dosya göndereceklerdir. Bunun için internet üzerinden arama yaparak bulabilirsiniz. Bu kanal listesi link adreslerinden oluşmaktadır. bu link adresleri “m3u8” uzantılı link adreslerinden oluşmaktadır.

Şimdi kanal listesinin olduğu link adresleri bir dosya şeklindedir. Bu dosya içinde bulunan tv listesini ücretli olarak alabilir veya ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Şimdi m3u uzantılı tv listesini iptv kutusuna aktarmanız yeterli olacaktır. Peki bu dosya iptv nasıl aktarılacak ? bunun için iptv kutusunun bir mac adresi mevcuttur. Bu mac adresi sayesinde senkronize ederek aktarmamız yeterli olacaktır.

Bu mac adresini öğrendikten sonra iptv markasının sitesi üzerinden mac adresini yazıyoruz ve dosya yükle adımlarından bilgisayarımızda bulunan m3u8 dosyalarını yükle dediğimizde kutumuza yükleyerek iptv üzerinden bu dosyaları aktarmış oluyoruz. veya usb bellek sayesinde bu dosyaları’da yükleme imkanı vardır. Tabi’ki bu iptv kutunun marka ve modeline göre değişir , aldığınız markaya göre dosyayı yükleme metot vardır.

Arama Tags & Etiket ;

internet televizyonculuğu , internet tv , ip tv server , ip tv nasıl izlenir , ip tv kullanımı , ip tv izle , iptv nasıl izlenir , aypi tivi , smart tv , iptv mac address , iptv kurulumu , türkiye iptv

Bize Yazın
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?