Sergen Yalçın: Nasıl kazanıyorsak öyle oynayacağız!

Süper Lig’in 32. haftasında Yeni Malatyaspor’a konuk olan Beşiktaş, Caner Erkin’in penaltı golüyle 3 puana uzandı ve 4. sıraya yerleşti. 90 dakikanın ardından açıklamalarda bulunan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, bütün kurgularının maç kazanmak üzerine olduğunu belirten Yalçın, şu ifadeleri kullandı:

‘Bütün kurgumuz maçları kazanmak üzerine’

”Zor bir oyundu. Kayseri’de de böyle bir maç oynadık. Oyuncularımı tebrik ediyorum. 3 maç arka arkaya oynadık. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bütün kurgumuz maçları kazanmak üzerine. Artık oyunun önemi yok, nasıl kazanıyorsak öyle oynayacağız.”

‘Bugün ortaya çok güzel bir oyun ortaya çıkmadı’

”Önümüze bakacağız. Bu ligde kolay maç yok. Elimizden geldiğince takımı diri tutmaya çalışıyoruz. Bugün ortaya çok güzel bir oyun ortaya çıkmadı. Seyir zevki vermedi ama önemli olan kazanmak. 3 puan bizim için çok önemliydi.”

‘Boateng kesin döner, Burak belki dönebilir’

”Takımda 21-22 oyuncu var, Fenerbahçe karşısına çıkar ve elinden geleni yaparlar. Boateng kesin döner, Burak belki dönebilir; Atiba dönecek ama bunların önemi yok! Fenerbahçe karşısında %100 olarak mücadele edecek olan kim varsa onlar çıkıp oynar.”

Tags: MaçOyun

redman1984

all author posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are makes.

Bize Yazın
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?