iptv sınırsız bayilik | iptv bayi sistemi

iptv sınırsız bayilik

BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN

İptv Bayilik

Drama, komedi ve belgesellerde en iyisi. Dünyanın dört bir yanından en son filmler ve canlı tv sporları. +8500 kanal dahil hit şovları görmek için en iyi yer. Eksiksiz ev eğlencesi deneyimini tek bir yerde toplayın. Ne seviyor olursanız olun, biz bunu aldık iptv paketimizle artık her zamankinden daha fazla standart elde edersiniz. Muhteşem eğlencenin bir araya geldiği daha geniş bir eğlence dünyasını keşfedin. Sevdiğiniz TV’yi alın, Canlı TV kanallarının tamamını alın. . Premier League, kriket, golf ve daha fazlası için özel kanallarla sevdiğiniz sporu bulmayı daha da kolaylaştırıyor. Kim bir sonraki bölümü beklemek ister? şovlar, Tv Live, spor da dahil olmak üzere tüm dünyadan +7000 canlı tv kanalı kütüphanesine erişebilirsiniz. ve daha fazlası..

Neden bizi tercih?
En Hızlı ve Kararlı IPTV Sağlayıcısı aboneliği, IPTV Kanalları, En İyi Fiyatla ve +8000 kanaldaki çoğu seçenekle ucuz … Kararlı ve Güvenilir Çalışma Süresi Sunucuları Garantisi, Kullanımı kolay … anında kurulum
+8000’den fazla kanalımız var ve her zaman büyüyoruz
Çok dilli var
Yüksek düzeyde destek sağlıyoruz
Akışlarımızın kalitesine odaklanıyoruz
Cihazın nasıl çalıştırılacağına dair birçok eğiticimiz var
Hizmeti satmıyoruz = FREE FREEZE
Kullandığın Kadar Öde! Hiçbir sözleşme!
Anında Aktivasyon!
+7000’den fazla Kanal!
Tüm Cihazlarda Canlı Akış!
7/24 destek
% 99,9 Çalışma Süresi
% 100 Güvenli Sipariş Süreci
Tak ve Kullan Teknolojisi
Kullandığın kadar öde!
Uzun vadeli taahhüt yok
Aktivasyon ücreti yok
Kredi kontrolü yok
Profesyonel Destek

Dünyada 50 milyondan fazla insanın IPTV hizmetlerini kullandığını biliyor musunuz? Kendi IPTV işinizi şimdi başlatın ve ayda 10.000 € ‘dan fazla kazanın. Başlamak için sadece kendi IPTV panelinize ihtiyacınız vardır, burada kullanıcılar için çizgiler oluşturabilirsiniz. IPTV panelinizden DreamBox, VU + vb. Gibi enigma kullanan herhangi bir IPTV kutusu için de gizleme komut dosyası oluşturabilirsiniz

FİYATLANDIRMA PLANLARI
Bayimiz olduğunuzda, bayi panelinizi yüklemek için kredi satın alacaksınız.

IPTV Satıcısı Nedir?
IPTV Bayisi, IPTV’yi ana hizmet sağlayıcılardan yerel veya çevrimiçi istemcilere satmak anlamına gelir. Kolayca deneme oluşturabileceğiniz, kullanıcıları değiştirebileceğiniz ve abonelikler satabileceğiniz bir kontrol paneli (çok kolay) sağlayacağız. Bu paneldeki her satır size normal abonelikten çok daha ucuza mal olacaktır ve bunu normal bir pazar fiyatına veya satmak istediğiniz özel fiyatlara satabilirsiniz. Ayrıca bir test de alabilirsiniz

Denetim Masası 4 kredi ($) ile 1 aylık satır oluşturmanıza izin verir ve 10 $ veya daha fazla satabilirsiniz. Bayi (Distribütör) için tüm abonelikler çok ucuzdur. Skype ile hızlı yardım ve sipariş alın: live: iptvfit

Bayi IPTV’ye Git (Hızlı Bakış)

Hesabınıza giriş yapın (ödeme yaptığınız gibi, giriş ve giriş bağlantısı e-postanıza gönderilir).
M3U LINK (ROKU, SMART TV’ler, VLC PC, ANDROID, IOS VE DAHA FAZLA DAHİL CİHAZIN% 90’I İÇİN KULLANILIR.
Satır oluştur’u tıklayın (orada, istenen kullanıcı ve şifreyle bir kullanıcı oluşturmanıza izin veren özel kullanıcı ve şifre seçeneğini göreceksiniz veya rastgele yapmak için boş bırakın.
Eklenen kullanıcı ve şifre bilgileri gibi bir sonraki seçim kutusu. Bu, size yetkilendirilmiş kanal paketlerini seçmenizi sağlar. Buna tıklayın ve bir paket listesi açılır; mükemmel olanı seç
Paketi birkaç saniye içinde seçtiğinizde, başka bir seçim kutusu gösterecektir, size bu paket için ücretlendirileceğiniz fiyatı gösterecektir. 1 Aylık Tam IPTV’yi seçtiyseniz, yeni seçim kutusunda 4 kredi gösterilir. Sadece fiyat panelinin mevcut krediden tespit edeceğini bilmeniz için.
Şimdi satır oluştur’a tıklayın. Sonraki sayfa size Kullanıcı tarafından oluşturulan
Şimdi sol gezinme çubuğunda bulunan Satırları yönet’i tıklayın.
Şimdi zaten oluşturduğunuz iptv kanallarının listesini yükleyecektir. Oluşturduğumuz yeni kullanıcı da burada gösterilecek. Şimdi ilk olarak yeni kullanıcı gösterilecek. Yeşil indirme simgesine tıklayın, yeni bir seçim kutusunu açacak, üzerine tıklayacak ve seçeneklerin listesini yükleyecek (aslında iptv satırının formatları) şimdi daha fazla indirme ve Mpegts Seçenekli M3U’yu buluyor. Buna tıklandığında, aslında m3u veya iptv aboneliği olarak adlandırılan otomatik olarak işaretlenmiş benzersiz URL olacaktır.
Bu URL’yi kopyalayın ve kullanıcılarınıza gönderin.

MAG KUTULARI VE STB İÇİN
Mac adresini istemcinizden alın. Sanal mac adresi olmalı, doğru olanı 00: 1a: 79 ile başlar …..
Kopyalayın ve sol gezinme menüsünde bulunan MAG aygıtları ekle seçeneğine gidin.
Şimdi mac adresini isteyecek. Kopyalanan mac adresini buna yapıştırın ve şimdi bu öğreticide 3. ila 5. satırda kullanılan aynı yöntemi tekrar yapıştırın.
Şimdi MAG için – hata URL’si desteklenmiyorsa her kullanıcıya şu URL’yi gönderin: http://link.fitiptv.com:1557/c veya / c olmadan.
Ve M3U için – bitti. Kullanıcı oluşturdu, benzersiz URL aldı (yönetme satırlarındaki açılır menüden, 7. satırda söylendi) ve kullanıcıya gönderildi.
Şimdi kullanıcı cihazlarına yükleme hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa. İptv kurulum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Orada en popüler cihazlar için en iyi öğreticileri verdik. Bu bağlantıyı doğrudan kopyalayabilir veya kullanıcılara kopyala yapıştırma bilgilerini gönderebilirsiniz. Sayfaya bağlantı: https://www.fitiptv.com/tutorials
Daha fazlası için bu bölümün altındaki SSS bölümüne gidin ve soruların çoğunu yanıtlayın veya istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.
Mutlu Satış ve Kazanç.

IPTV BAYİ HATLARI FİYATI
Kullanıcıların mutluluğuna ve hizmet kalitesine inandığımız için, hat başına fiyatlarımız daha yüksek olabilir, ancak harika kalitesi olduğunda, hizmeti test ettikten sonra kimse reddetmeyecektir. Her zaman 0,01 € maliyetle 48 saat ücretsiz deneme yapmanıza izin verilir. Denemeler yalnızca forumlarda paylaşılmayacak veya kötü çocuklar günlük olarak deneme istemeyecek; Bunu yapmak servisin askıya alınmasına neden olabilir.

 

İptv Özet
product image
İptv Yazar Derecelendirmesi
1star1star1star1star1star
İptv Toplam Derecelendirme
no rating based on 0 votes
İptv Marka adı
İptv Bayilik Sistemi | İptv Bayimiz Olun
İptv Ürün Adı
İptv Bayilik Sistemi | İptv Bayimiz Olun
İptv Fiyat
TRY 1000
İptv Ürün Bulunabilirliği
Available in Stock

redman1984

all author posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are makes.

Bize Yazın
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?