Bilgisayarda IPTV Nasıl Kullanılır?

Bilgisayarda IPTV kullanmak için kullanımı basit ve Türkçe dil desteği olan VLC Player’da nasıl izleyebileceğinizi adım adım öğrenebilirsiniz.

IPTV VLC Player ile Nasıl İzlenir?

 1. VLC Player uygulamasını işletim sisteminize göre BURADAN indirebilirsiniz.
 2. Kurulum işlemlerinden sonra VLC Player programını çalıştırın.
 3. “Ortam” menüsü içerisinden “Ağ Akışı Aç” seçeneği ile gelen ekranda sizin üyeliğinize ait hesap linkinizi kopyalayıp bu kısımda boş alana yapıştırıp “Oynat” butonu ile kanal listesi otomatik inecek ve oynatmaya başlayacaktır.
 4. Optimizasyon için “Görüntü > Taramasızlık > Otomatik” yapmayı unutmayın.
 5. Kanal listesine ise “Görünüm > Oynatma Listesi” ile ulaşabilirsiniz.

Android IPTV Nasıl Kullanılır?

Android IPTV (Cep, Tablet, Android Box cihazları için) kurulum işlemlerinde 2 farklı yöntemle cihazınıza kurabilir ve her iki uygulama içinde sırasıyla aşağıda bahsedilmiştir.

GSE Smart IPTV Nasıl Kullanılır?

 1. GSE Smart IPTV programını aşağıdaki bağlantılardan hangisi sizin için uygunsa indiriyorsunuz ve android işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
  1. Google Play (Reklamlı)
  2. GSE Smart IPTV (armeabi-v7a) v7.4 Pro (Reklamsız)
  3. GSE Smart IPTV (arm64-v8a) v7.4 Pro (Reklamsız)
  4. GSE Smart IPTV (x86 & x64) v7.4 Pro (Reklamsız)
 2. Uygulamayı açtığınızda “Yerel Listelerin” açılacaktır. Sağ alt kısımda + butonuna tıklayın ve “M3U ekle” seçeneğini seçin.
 3. “Playlist Adı” kısmına Nero yazın. “Dosya Yolu” kısmına basılı tutarak sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve ekleyin.
 4. Ekleme yaptıktan sonra aynı sayfada üyeliğinize ait Nero’ya tıkladığınızda kategoriler gelecektir ve istediğiniz içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

NOT: Bazı eski cihazlarda oynatıcı hatası alabilirsiniz. Hata alanlar aşağıdaki diğer uygulamaları kurarakta kullanabilirler.

IPTV Nasıl Kullanılır?

 1. IPTV Player programını aşağıdaki bağlantılardan hangisi sizin için uygunsa indiriyorsunuz ve android işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
  1. Google Play (Reklamlı)
  2. IPTV Pro v5.4.6 (Reklamsız)
 2. Kurulum işlemlerinden sonra IPTV Player Pro programını çalıştırın.
 3. Sağ altta bulunan + butonuna tıklayın ve “URL” seçeneğini seçin.
 4. Açılan pencerede alt kısımdaki “URL” alanına sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve üst kısımdaki “Name” alanına Nero yazın ve tamam butonuyla kaydedin.
 5. Kaydettiğiniz Nero ismine tıkladığınızda tüm içerik karşınıza gelecek ve istediğinizi özgürce izleyebilirsiniz.

IOS IPTV Nasıl Kullanılır?

IOS IPTV (iPhone ve iPad cihazları için) kurulum işlemleri sırasıyla aşağıda bahsedilmiştir.

GSE Smart IPTV Nasıl Kullanılır?

 1. GSE Smart IPTV programını AppStore üzerinden indiriyoruz ve IOS işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
 2. Programı açınız ve sol üst köşedeki yatay üç çizgiye tıklayarak menüyü açın.
 3. Açılan menüde “Uzaktan Oynatma Listeleri” kısmına tıklayınız.
 4. Sağ üst köşede + işaretine tıklayın ve gelen seçeneklerde “M3U URL ekle” kısmına tıklayınız.
 5. Üst kısımdaki “Playlist” adına Nero yazın ve alt kısımdaki “Çalma listesi bağlantısı” kısmına sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve ekleyin.
 6. “Uzaktan Oynatma Listeleri” kısmına Nero adında bir menü gelecektir ve o menüye tıkladığınızda kanallar otomatik olarak gelecek ve özgürce izleyebilirsiniz.

NOT: Apple TV kullanıcıları Please Unlock yazısı ile karşılaşıyorlarsa ürünün Pro versiyonunu satın almaları gerekmektedir. GSE Smart IPTV Pro sürümünü ücretli satın alarak kurmanız ve ücretsiz sürümünü Apple TV’den kaldırmanız yeterlidir.

LG & Samsung TV IPTV Nasıl Kullanılır?

LG ve Samsung marka webOS işletim sistemine ait televizyonlarda Smart TV IPTV kullanabilmek için sırasıyla aşağıdaki bilgilere göre kurulum yapabilirsiniz.

SSIPTV Nasıl Kullanılır?

NOT: Sadece LG Smart TV’lerde uygulama marketinden indirebilirsiniz ve ÜCRETSİZDİR. Samsung Smart TV’lerde uygulama marketinde bulunmamaktadır.

 1. SSIPTV uygulamasını televizyonun uygulama marketinden indiriyoruz.
 2. Uygulamanın ilk açılışındaki karşılama ekranını sağ üstteki ok işareti ile atlayabilirsiniz.
 3. Programın ana ekranında yine sağ üst köşede çark işaretine tıklayın ve ayarlar kısmına girin.
 4. Açılan ekranda orta kısımda “Connection Code” yazan yerin hemen sağ tarafında “Get Code” butonuna basın ve size tek kullanımlık geçici kod verecek.
 5. BURAYA tıklayarak kanal listesini yükleyeceğiniz sayfayı açınız.
 6. Açılan sayfada “Enter Connection Code” kısmına size verilen geçici kodu yazın ve “ADD DEVICE” butonuna tıklayın.
 7. Televizyonunuza ait tanımlı bilgiler geldikten sonra gelen menülerde “External Playlists” kısmına geçin.
 8. Açılan kısımda “ADD ITEM” yazan butona tıklayın ve karşınıza bir form gelecek.
 9. Formda “Displayed Name” kısmına Nero yazın ve bir alt satırdaki “Source” kısmına sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve ekleyin. Ekledikten sonra “SAVE” butonu ile kaydedin.
 10. Televizyonunuzda sağ üst kısımdan yuvarlak ok butonu ile kanal listesini yenileyin ve karşınıza Nero kategorisi gelecektir. İçerisine girdiğinizde istediğiniz içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

Smart IPTV Nasıl Kullanılır?

NOT: LG Smart TV’lerde uygulama marketinden indirebilirsiniz. Samsung uygulama marketinden Smart IPTV yasaklandığı için USB ile kurabilirsiniz. 7 günlük deneme sürümü kullanımından sonra program ÜCRETLİDİR. Bir kereliğine MAC adresine bağlı 5.49 Euro ücretini kredi kartı ile almak için buradaki adresi kullanabilirsiniz. Eğer, kart kullanmıyorsanız veya kartla alırken sorun yaşıyorsanız destek ekibimizle görüşerek bizim aracılığımız ile satın alma işlemini yapabilirsiniz.

 1. Smart IPTV uygulamasını LG marka televizyonun uygulama marketinden indiriyoruz. Samsung marka televizyonunuz varsa Tizen model TV’ler için (J/K/M/N/Q/R Serisi) Samsung Tizen Smart IPTV dosyasını veya Tizen olmayan model TV’ler için (E/ES/F/H/HU/J4/J52 Serisi) Samsung Smart IPTV dosyasını bilgisayarınıza indirin.
 2. Samsung TV’ler için indirdiğiniz dosyayı klasör olarak zip içinden çıkartın ve USB bellek içine yükleyin. Tizen modeller için indirdiğiniz klasör userwidget ve diğer modeller için indirdiğiniz klasör SmartIPTV olacak.
 3. Samsung TV’lerde USB’yi TV’ye tanıttığınızda Smart IPTV programı Tizen modellerde Uygulamalarım ekranında Diğer uygulamalar kısmında görünecektir. Diğer modellerde ise Samsung Apps ekranında ve diğer uygulamalar kısmında görünecektir.
 4. Samsung TV J Serisi tv kullananlar uygulama tekrar silinmemesi için Menü’den otomatik güncellemeyi kapatmasını tavsiye ederiz. Tizen olmayan modellerde ise geliştirici modunda kullanmak için 213.239.214.202 ip adresini tanıtabilir.
 5. Programın ilk açılışında sizi 7 günlük deneme sürümünü bilgilendirme ekranı gelecektir. Eğer lisans aldıysanız Activated yazısını görebilirsiniz.
 6. Uygulamayı açtığınızda aşağıda bulunan “Settings” alanına tıklayın. Sağ üst kısımda televizyonunuzun internete bağlı olduğu MAC adresi yazmaktadır. NOT: Wifi ve Ethernet bağlantısının MAC adresleri farklıdır, dikkat ediniz. Lisans alındıktan sonra diğer MAC adresiniz otomatik lisanslı hale gelecektir.
 7. MAC adresinizi not edin ve BURAYA tıklayarak kanal listesi yükleme sayfasını açınız.
 8. Açılan sayfada en altta “Delete Playlist” bölümüne MAC adresinizi yazın. Sağ tarafta güvenlik korumasını öncelikle onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında “Delete” butonu ile kanal listenizi temizleyin.
 9. Bir üst satırdaki “Upload local IPTV playlist File or external playlist URL with auto-update” alanına yine MAC adresinizi yazın ve hemen sağ tarafındaki alanda bulunan “M3U or TXT playlist URL” yazan boş yere üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın. Sağ taraftaki “Upload” butonu ile kaydediniz.
 10. Smart IPTV programını bir kereliğine kapatıp açmanız gerekmektedir. Ardından aşağıda bulunan “Reload” butonu ile yenilediğinizde gelen içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

Duplex iPTV Uygulamasına m3u Yükleme ve Kurulum

Duplex iPTV Uygulaması Ücretsizdir .!

Desteklenen platformlar nelerdir?

Dubleks IPTV, aşağıdaki platformlar için mevcuttur:

 • LG webOS (Tüm ülkeler)

 • Samsung Tizen 2015 ve üzeri (Tüm ülkeler)

 • Android (Tüm ülkeler)

 • Android TV’ler (Tüm ülkeler)

 • Amazon Fire TV (APK sürümü)

Bu Uygulama Ücretsizdir Arkadaşlar , Öncelikle Bu UYGULAMA TV NIZDE var İse İndirin veya Androıd Boxunuzda.
Ardından Uygulama Giriş Yapın EKRANDA ” ADD PLAYLIST ” BUTONUNA TIKLAYIN.
Sizlere “İD” KODU VERECEK ” VE GEÇİÇİ KEY ŞİFRE” VERECEK. Bu Ekrandan çıkmayınız.
Ardından BURAYA LİNK BIRAKIYORUM ORAYA GIRICEKSINIZ : LİNK   TIKLAYIN WEB SİTESİ AÇILACAK.
Oraya”İD KODU” VE “KEY ŞİFRE” BİLGİLERİNİ GİRİN Ben Robot Değilime Basınız.Bilgilerin Doğru Olduguna EMİN OLunca.
“Oynatma Listesini Yönete Basın”. Artık TV nizin İçindesiniz , SOL Yukarıda , “ADD PLAYLIST ” CIKICAK.
Oraya İPTV Server sağlayıcınızdan Aldıgınız “PLAYLIST URL ” KISMINA M3U NUZU GIRIN ” PLAYLIST NAME ” KISMINA İptv Yazın.
Ve Kaydedin , TV Kapatıp açtıgınızda Listeniz Gelecektir Alta Görselleri Eklıyorum. Bakabilirsiniz.

duplex iptv m3u kurulum
duplex iptv m3u kurulum
duplex iptv m3u kurulum
duplex iptv m3u kurulum

iptv kurulum

İşte iptv kurulum o olgulardan bir tanesi de kısaca iptv kurulum denilen kavram. Sözcük olarak bakıldığında ilk anda size pek bir şey özellikle bilmeyenler için ifade etmeyebilir iptv kurulum ama aşağıda teknik yönleri anlatıldığında da görüleceği üzere en yalın ifade ediş biçimi ile teknolojinin bu alanda iptv şimdilik geldiği en son nokta iptv denebilir. Üstelik dünyada en önemli trend artık bu ve kimse iptv kurulum öncesini anımsamıyor, anımsamak istemiyor. Kavramı detaylı iptv kurulum olarak açıklamadan önce avantajlarından bahsetmek gerekir ise iptv avantajları şunlardır: Normal televizyonlarda, iptv klasik televizyonlarda karşımıza çıkan reklam araları yoktur. Bu tür televizyonlarda da reklam olmasına rağmen uzun süreli değildir ve ana yayın akışından iptv ilginizin dağılmasına neden olmaz. Kimi zaman da yapımın iptv içine gömülü olan reklamlar vardır. Bir diğer önemli avantajı ki birçok insanın iptv tercih etmesinin en önemli nedeni budur, kişilere sonsuz bir özgürlük sağlar. İstediği zaman istediği yerden istediği yayını gönlünce bir veya daha fazla kez izlemesini sağlar. iptv Zamandan ve mekandan bağımsızdır iptv Yayınlarda seçme şansı vardır. Dilediği ve iptv kendi yaşam biçimine uygun olan yapımların olduğu alanları seçer ve buna uygun olarak da ödeme yapar. iptv İnternetin olduğu her yerde işte, okulda ders aralarında, tatilde izleme şansı vardır İzlemek istediği yayını kaçırma gibi bir endişe duymaz. Kullanıcı adı ve şifresi ile girerek dilediği gibi dilerse gece üçte bile izleyebilir Seçtiği iptv platforma göre başka yerlerde bulamayacağı yayınları izleme şansına sahiptir. Çoğunlukla bu platformların iptv kurulum müşterilerine sunduğu ve başka yerde asla izleyemeyecekleri diziler, iptv belgeseller, filmler vardır. Belli bir yayını izlemek isteyen, belli bir duruşu iptv olan ve belli bir çizgide yayın izlemek isteyenler için idealdir. Uyduda yada kablolulu tv yayın anlayışında olan sorunların hiçbirisi burada yaşanmaz. Hava şartları ne olursa olsun rahatlıkla izlenebilir. Görüntü kalitesi ve çözünürlük iptvzelliklerinden dolayı çok daha üstün kalitededir Teknik servis vb. sorunlar ile çok iptv nadiren iletişime geçilmesi gerekir. yalnız başına yapım izlemek iptv isteyen insanlar için ideal olan bir platformdur ama sevdiğiniz insanla deniz kenarında izlemek istediğiniz özel bir film varsa bunun için de ideal olan bir platformdur. iptv Gördüğünüz gibi avantajları çok fazla olan bir yapı tek dezavantajı belki de aylık olarak ödenen ücret ki bu da verilen hizmet, yayınlanan iptv yapımlar göz önüne alındığında iki sinema bilet parası kadar hatta kimi zaman daha az olduğudur iptv ki bu yüzden ödenen rakama sonuna kadar iptv değer. Dahası bu platformlarda eğer sağlam bir sinema tutkunu iseniz sinemada izleyebileceğinizden çok daha görüntü kalitesi yüksek yeni yapım filmleri ya da artık kült haline gelmiş iptv yerli yabancı filmleri izleme şansınız da iptv sahibi olmanın, kullanmanın en önemli avantajıdır Yukarıda iptv avantajları hakkında bu bilgileri verdikten sonra bilmeyenler için iptv nedir sorusunun yanıtını vermek gerekir ise iptv bir kelime değil kavramdır. İngilizce dilinden tüm dünya dillerine girmiş olan olan bu kavram internet protokol televizyon olarak dilimize birebir iptv çevirilebilir. Bunun tam karşılığı ise internet üzerinden yayın yapan bir televizyonculuk anlayışıdır. Özel olarak hazırlanan bir alt yapısı vardır. Bu alt yapı üzerinden yayın yapılır ve dünyanın her yerinden izlenebilir. iptv kullanımı için öncelikle bu alanda hizmet veren bir iptv bayisi ile iletişime geçmek gerekir. Akabinde ilgi firma yapılan iptv sözleşme sonrası size kullanıcı adı ve şifre verir. Siz de iptv seçtiğiniz platformunu bu kullanıcı adı ve şifresi ile iptv istediğiniz yerden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz

Bize Yazın
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?