iptv deneme test yayını | Dreamstar Tribün 4K

iptv deneme test yayını | Dreamstar Tribün 4K

Dreamstar Tribün 4K + 1MT HDMI Kablo Hediye

Dreamstar

 • 13 saat 14 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda
Diğer Satıcılar – Tümü (4)
13 saat 14

dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda

348,80 TL

En geç 16 Temmuz Perşembe günü kargoda
345,00 TL

DSACategoryId/2147483638/17201/155057

Dreamstar Tribün 4K + 1MT HDMI Kablo Hediye

Dreamstar Tribün 4K IP TV modelleri, televizyon yayınlarını konforlu bir şekilde izleyebilmek için ideal nitelikler taşıyor. Yüksek kapasiteli kanal hafızasıyla göz dolduran Dreamstar Tribün 4K IP TV + 1MT HDMI Kablo Hediye, modern teknolojiyi ev ortamına ulaştırarak yerli ve yabancı kanalların keyifle izlenmesine aracı oluyor. Hızlı arama yapabilme özelliğiyle dikkat çeken Dreamstar Tribün 4K IP TV, kısa süre içerisinde birçok kanalı bularak televizyon üzerinden izlenebilmeye hazır hâle getiriyor. Şık ve kıvrımlı tasarımı estetik bir görüntü yaratan ürün, göze hoş gelen bir görünüm yaratıyor. Güçlü sinyal algılama özellikleri aracılığıyla ürünü yönetmek, oldukça kolay bir hâl alıyor. Dreamstar Tribün 4K IP TV’nin düşük ağırlıklı yapısı, aynı zamanda taşıma ve yerleşim kolaylığı da sunuyor.

Gelişmiş Multimedya Özellikleri

 • Youtube uygulaması aracılığıyla Youtube üzerinden trend videolar izlenebiliyor.
 • Wi-Fi özelliği ile beğeni toplayan Dreamstar Tribün 4K IP TV, ev ortamındaki kablosuz ağları tanıyarak kullanıcılarına keyifli bir İnternet deneyimi yaşatıyor.
 • İnternet sitelerinde verimli bir şekilde vakit geçirme olanağı sunan akıllı IP TV yardımıyla haberden spora, spordan sanata kadar çok geniş bir alanda bilgi ve haber sahibi olunabiliyor.
 • Televizyon ekranı üzerinden İnternet kullanımının getirdiği avantajla film ve dizilerin geniş ekran desteğiyle izlenebilmesi mümkün hâle geliyor.
 • Sosyal medya sitelerine bağlanabilme olanağı da yaratan Dreamstar ürünü sayesinde günlük paylaşımlar gerçekleştirilebiliyor; sosyal medyanın nabzı tutulabiliyor.

Çanaksız TV İzleme Deneyimi

Dreamstar Tribün 4K IP TV, çanak kullanımına gerek duyulmaksızın uydu yayınlarını yakalamayı başaran akıllı özellikleriyle alıcıları için konfor oluşturuyor. Akıllı kurulum desteğiyle yüzlerce kanalı içeren geniş kanal listeleri oluşturulabiliyor. Çanağa ihtiyaç duyulmaması sayesinde yeni bir masraf yapmaya gerek kalmıyor ve bu sayede ekonomik bir kullanım deneyimine erişiliyor. USB girişi de bulunan Dreamstar Tribün yardımıyla USB belleklerin içerisinde bulunan video ve film dosyaları, televizyon ekranı üzerinden görüntülenebiliyor. Sevilen filmlerin tekrar tekrar izlenebilmesini mümkün kılan gelişmiş özellikleriyle alıcılarını memnun eden ürün, aynı zamanda HDMI çıkışı da içeriyor. HDMI çıkışı aracılığıyla uydu yayınları, verimli bir şekilde ev ortamına ulaşıyor.

 • HDMI Çıkışı: Var
 • USB Girişi: Var
 • Dâhili Wi-Fi: Var
 • Kanal Hafızası: 8000
 • 4K Görüntü Kalitesi: Var

Kart Okuyucu Teknolojisi

Multicard okuyucu özelliği ile fark yaratan Dreamstar Tribün 4K IP TV, çoklu okumalara uygun olan yapısıyla beğeni topluyor. Ürün kutusunda yer alan bağlantı kabloları aracılığıyla kurulum işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanabiliyor. Dijital kullanım kılavuzu içeren uydu alıcısı, aynı zamanda kutsunda bulunan kullanım kılavuzundan yararlanılarak da daha yakından tanınabiliyor. Kolay uydu kurulumunu olanklı hâle getiren ara birimler sayesinde kusursuz bir kullanım performansına erişiliyor. Kanal numaralarını gösteren dijital ekran, hangi numaradaki kanalın izlendiğini kullanıcılara bildiriyor. Dayanıklı kutu tasarımıyla güvenli bir şekilde alıcılarına ulaşan Dreamstar Tribün 4K IP TV, uydu kablosunun sorunsuz bir şekilde cihaza uyum sağlaması için metal bir aparat da içeriyor.

Yeni Nesil Televizyon Deneyimi

Dreamstar markası, uzun yıllardan bu yana uydu alıcısı teknolojileri geliştirerek kullanıcılarına hizmet veriyor. Wi-Fi, akıllı arama ve çanaksız izleme gibi özelliklere dikkat çeken marka, alıcılarının beklentilerini karşılamayı başaran kaliteli ürün modelleriyle kullanıcılarından geçer not alıyor.

Kişiselleştirilmiş Kullanım

Favori kanallar özelliği sunan Dreamstar Tribün 4K IP TV ile kanal türlerine göre ya da izlenme sıklıklarına göre özel listeler oluşturulabiliyor. Alt yazı ve yayın dili gibi konularda kullanıcılarına destek sağlayan ürünle film ve dizilerin keyfi artıyor. Kullanıcı dostu menü dizaynıyla beraber tüm özellikler, verimli bir şekilde kullanılabiliyor.

info@dreamstar.com.tr adresineden kullanıcı bilgilerine erişilebilir.

 
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000007VX71

Hatalı İçerik Bildir

Popüler aramalar

Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Next Nextstar Kanky Full Hd Uydu Alıcı
Next Kanky Full Hd 2019 Yeni Uydu Alıcı + Wifi Aparatı
Next 64 Hd Çanaksız Uydu Alıcısı + Wifi Alıcı
Hometech HT Neo Gold 105 Scart Uydu Alıcı
%37
174,90 TL109,80 TL
Sepette %11 indirimli fiyat
97,80 TL
%19
179,90 TL144,90 TL
167,90 TL
79,00 TL
Satıcı
E-sat9,7
HIZLITEKNOLOJİ9,8
atibaelektronik9,8
karadavut9,5
Yorumlar
 (46)
 (137)
 (14)
 (30)
HDMI Var Var Var
Scart Yok Yok Yok
Türü Mini Mini Mini
USB Var Var Var
Wi-Fi Var Var Var

Sayfadaki bir alanı seç.

redman1984

all author posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are makes.

Bize Yazın
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?