Demet Şener’in sevgilisi Cenk Küpeli diyetisyen Alev Gezer'in nişanlısı mı?

İbrahim Kutluay ile uzun boşanma sürecini atlatan Demet Şener, geçtiğimiz hafta “Çok aşığım” diyerek Cenk Küpeli ile ilişki yaşadığını açıklamıştı. Londra tatiline çıkan aşıklar, birlikte romantik bir fotoğraf da paylaştı.

Ancak eski bir basketbolcu olan Küpeli’nin, başka bir kadınla nişanlı olduğu yönünde bomba bir iddia ortaya atıldı. Küpeli’nin, diyetisyen Alev Gezer ile altı yıldır ilişki yaşadığı, üç yıldır da nişanlı olduğu konuşuluyor.

CENK KÜPELİ VE ALEV GEZER’DEN AÇIKLAMA GELDİ!

Bu haberler sonrası Cenk Küpeli ve Alev Gezer’den açıklama geldi. Alev Gezer ”5 yıldır beraberdik, nişanlı değildik” derken Cenk Küpeli de ”Kimseyle nişanlanmadım” diyerek iddiaları yalanladı.

Demet Şener’in sevgilisi Cenk Küpeli kimdir?

Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Cenk Küpeli, New York City Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamlayarak MBA derecesi, New York Üniversitesi’nden ise işletme yönetimi sertifikası aldı.

1985 Ankara doğumlu olan Küpeli, Tav Holding’de başladığı kariyerini Doğa Grup Genel Müdürü olarak sürdürdü. Eski milli basketbolculardan Cenk Küpeli, aynı zamanda Beşiktaş Kongre üyeliği ve Şişli Meslek Yüksek Okulu Mütevelli Heyeti üyesi olarak da görev yapıyor.

redman1984

all author posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are makes.

Bize Yazın
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?