Alexandra Stan: Türk insanı çok samimi ve içten

Alexandra Stan, Fenerbahçe formasını giydi ve taraftara mesaj gönderdi.

Alexandra Stan, çektiği videoda “Fenerbahçe için kampanyaya destek ol” dedi.

Alexandra Stan’ın bu çağrısı sosyal medyada coşku yarattı.

Altı kişilik ekibiyle birlikte geldiği AVM’de kısa bir alışveriş turuna çıkan Alexandra Stan, yolculuk öncesi mağazaları gezerek bol bol alışveriş yaptı.

Alışveriş sonrası bir balık restoranını tercih eden popçu, ülkesine dönmeden önce akşam üzeri deniz manzarasına karşı balık ziyafeti çekti.

Neşeli ve keyifli halleriyle dikkat çeken Alexsandra Stan, bol bol manzarayı çekip sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

‘BURADA KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM’

Kendine yöneltilen sorulara cevap veren Alexandra Stan, “Türkiye’yi çok seviyorum fırsat buldukça gelmeye çalışıyorum. İnsanları çok samimi ve içten. Burada kendimi çok iyi hissediyorum. Akşam üzeri yolculuk öncesi hep birlikte son kez yemek yiyelim istedik” dedi.

Daha önce de konser için Çanakkale’ye gelen Alexandra Stan, otelde gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye’ye ikinci kez geldiğini ve bu gelişinde de ülkeye hayran kaldığını söylemişti.

Çanakkale’yi de çok beğendiğini belirten Stan, “Boğazda gemiyle bir tur atma imkanım oldu. Çanakkale’nin tarihi ve kültürel yapısı beni çok etkiledi. Zaten Romanya ve Türkiye’nin birçok benzer yanı var. Bu nedenle yabancılık çekmiyorum. Türk insanı çok sıcak kanlı. Beni burada çok yakın karşıladılar. Yöresel meyveler çok hoşuma gitti. Buranın meşhur üzümünün tadına baktım ve çok beğendim. Çanakkale’ye tekrar gelmeyi çok isterim” diye konuşmuştu.

Şarkıcı, Lapseki ilçesine bağlı Umurbey beldesinde verdiği konserde hayranlarıyla buluşmuştu. Konserden önce festival etkinlikleri için hazırlanan belde stadını dolduran binlerce izleyici, sanatçının seslendirdiği şarkılara alkışlarıyla eşlik etmişti.

Dinleyicilerine Türkçe “İyi akşamlar” ve “Sizi çok seviyorum” diye seslenen Alexandra Stan, yaklaşık bir saat sahnede kalmıştı.

Sık sık Türkiye’ye gelen güzel şarkıcı, Temmuz ayında Sakarya’nın Karasu ilçesinde bir eğlence mekanında konser vermişti.

Geçen yıl, Denizli’ye de gelen Alexandra Stan, şehre hayran kalmıştı.

Pamukkale’de suya girerek beyaz travertenler üzerinde poz veren Stan, “Pamukkale’nin suyu harika ve çok sağlıklı. Buradaki güzellikleri blogumda yazarak, fotoğraflarımı paylaşacağım” demişti.

Alexandra Stan, Denizli’ye hayran kaldığını söyleyerek tarihi Tripolis kentini de içine alan bir klip çekmek istediğini belirtmişti.

redman1984

all author posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are makes.

Bize Yazın
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?